Kim jest Paulina Lasota?

Urodzona w 1994 roku w Lipsku, Paulina Lasota to polska aktorka znana między innymi z filmów takich jak „Monument”, „Korona królów” oraz „Kuchnia”. Poza kinem, można ją również oglądać w kilku popularnych serialach, takich jak „M jak miłość”, „Ślad” czy „Za marzenia”.

Kariera i osiągnięcia Pauliny Lasoty

W 2019 roku Lasota ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTViT w Łodzi, a jej kariera od początku była skierowana ku filmom i dużemu ekranowi. Obecnie reprezentuje ją znana agencja aktorska Gudejko.

Mimo że większość ról, które do tej pory zagrała, były drugoplanowe, to filmy, w których wystąpiła zdobywały liczne nagrody i wyróżnienia na renomowanych festiwalach. Najbardziej udanym projektem w jej filmografii okazał się „Monument”, który zdobył między innymi:

  • Wyróżnienie za „odwagę artystyczną i wyrażenie szczerego niepokoju losem Ojczyzny” na Festiwalu Filmów Polskich „Wisła”
  • Nagrodę Jury na Festiwalu Filmu Polskiego „FilmPolska”
  • Nagrodę dla najlepszego filmu i najlepszej obsady na Brooklyn Horror Film Festival w Nowym Jorku
  • Wyróżnienie Specjalne w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych w Krakowie (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera)
  • I inne Aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 4000 osób, oraz prowadzi własny FanPage z 1600 followersami. Jej fani cenią ją nie tylko za serdeczność i piękną urodę, ale także za dzielenie się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z życia prywatnego, planu filmowego oraz aktualnych wydarzeń.

Największą popularność przyniosła jej rola w serialu TVP „Korona Królów”, gdzie zagrała Cudkę, kochankę króla Kazimierza. W niezapomnianej scenie, w której aktorka pojawiła się nago w wannie, śmiejąc się i pryskając wodą jedną z pomocnic łazien, a następnie została zaskoczona przez króla, wzbudziła zarówno zachwyt, jak i kontrowersje. Scena ta przez długi czas była tematem dyskusji wśród widzów TVP, co przyczyniło się do jej rosnącej popularności. Serial ten był zarazem debiutem Lasoty przed szeroką publicznością. Widzowie docenili jej urodę i naturalność, co sprawiło, że aktorka zaczęła pojawiać się częściej

Przeczytaj również:  Dlaczego warto zaprosić striptizera na wieczorze panieńskim?

Paulina Lasota Instagram

Paulina Lasota, polska aktorka, prowadzi aktywny profil na Instagramie (@paulina_lasotaoff) z ponad 9k obserwujących. Udostępnia zdjęcia z życia prywatnego i zawodowego, dzieląc się swoją pasją do aktorstwa.

Kliknij aby ocenić!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *