Kim jest Krystian Domagała znany jako Mateusz Mostowiak?

Krystian Domagała, obecnie 19-letni, urodził się 13 listopada 2001 r. Polska poznała go jako Mateusza Mostowiaka, syna Małgorzaty Kożuchowskiej i Kacpra Kuszewskiego, czyli Hanki i Marka, w popularnym serialu M jak Miłość, znanym także jako tasiemiec.

Dorastanie na planie filmowym

Krystian Domagała dorastał na planie M jak Miłość. W serialu zadebiutował mając zaledwie kilkanaście miesięcy jako syn Marka i Hanki. Od prawie 20 lat wciela się w rolę Mateusza. Widzowie obserwowali jego pierwsze kroki, a teraz patrzą na niego jako dorosłego mężczyznę. Serialowy dom w Grabinie był jego drugim domem. Większość czasu poza szkołą spędzał tam. Musiał uczyć się scenariusza i swoich kwestii, które z czasem stawały się bardziej skomplikowane. Mateusz Mostowiak jest głównym bohaterem wraz z całą rodziną. Widzowie łączą z nim silne emocje, przeżywając różne wydarzenia, w tym tragiczny wypadek i śmierć serialowej matki Mateusza. Krystian bardzo ceni relacje z serialową babcią, Barbarą, którą traktuje jak prawdziwą rodzinę, nazywając ją nawet trzecią babcią. Uważa Teresę Lipowską za mądrą kobietę i często radzi się jej w prywatnych sprawach.

Zakończenie pracy w M jak Miłość.

Odejście z serialu po tylu latach było trudne dla widzów i aktora. Krystian Domagała przyznaje, że decyzja była związana z nauką. Praca przy tak dużej produkcji, spędzanie wielu godzin na planie, uczenie się scenariusza – wszystko to musiał pogodzić z uczęszczaniem do szkoły. Nic dziwnego, że w roku maturalnym postanowił zakończyć przygodę z M jak Miłość i skupić się na nauce do egzaminu dojrzałości.

Kliknij aby ocenić!
[Total: 1 Average: 5]
Przeczytaj również:  Co to jest premix i jakie są ich rodzaje? Czym się różnią?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *