Adrian Łabanowski – kto to jest?

Kim to jest Adrian Łabanowski?

Adrian Łabanowski, pochodzący z małych Sejn w województwie podlaskim, był rozpoznawalny w polskim środowisku artystycznym ze względu na swoje utwory muzyczne i wokalne, ale zyskał większe zainteresowanie mediów, gdy związał się z Marią Sadowską. Ta niezwykła para polskich twórców zelektryzowała branżę swoim związkiem i jednocześnie zdobyła serca publiczności.

Adrian Łabanowski – kariera muzyczna

Muzyk i wokalista, współzałożyciel zespołu No Logo, słynie zarówno z oryginalnych pomysłów na łączenie różnorodnych gatunków muzycznych, jak i z umiejętności unikania blasku fleszy. Pomimo kariery muzycznej, koncertów i bycia postacią publiczną, Łabanowski stara się nie rzucać w oczy. Nie jest to proste, zwłaszcza że jego partnerka, Maria Sadowska uwielbia czerwony dywan i wystąpienia publiczne, co sprawia, że wokalista również czasami pojawia się na znaczących wydarzeniach artystycznych i prasowych.

Łabanowski tworzy muzykę reggae, lecz wraz z zespołem No Logo wprowadza do niej także liczne inspiracje z gatunków rocka i rapu. Lubi zaskakiwać brzmieniami, być może dlatego wraz z ekipą kształtują własny, charakterystyczny dla nich gatunek muzyczny. Nazywany WRRR! to skrót od Witalny Rock Reggae Rap. Termin ten doskonale oddaje istotę muzyki i tekstów tworzonych przez lidera No Logo, który nie tylko śpiewa, ale także pisze teksty i komponuje muzykę. Mieszanka dźwięków przyciąga fanów z różnych środowisk muzycznych, którzy chętnie uczestniczą w koncertach WRRR!

„Wilki kochają kwiaty”, czyli debiutancki album, ukazał się w 2019 roku.

Oprócz tego, muzyk gra na gitarze, od niedawna również maluje, prezentując swoje obrazy na wystawach i w galeriach (np. w KAWAI Art. Gallery w Hali Koszyki). Z wykształcenia jest fizjoterapeutą, absolwentem AWF w Krakowie, ale jego kariera potoczyła się inaczej, na co z pewnością fani nie narzekają.

Przeczytaj również:  Kim jest Krystian Domagała znany jako Mateusz Mostowiak?

Adrian Łabanowski – żona

Swoją żonę, Marię Sadowską, poznał przypadkiem na festiwalu reggae. Twierdzą, że połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. To Łabanowski pierwszy zagadał do Sadowskiej, proponując jej piwo. Ta anegdota stała się legendą w kręgach aktorskich. Na szczęście, wokalistka, kompozytorka, reżyserka i scenarzystka zgodziła się na piwo, rozpoczynając ich znajomość. Dziś mieszkają w Sejnach i mają dwoje dzieci.

Kliknij aby ocenić!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *