Simon 54 premium — nietypowe ramki

Jeśli planujesz remont i szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań obejmujących osprzęt elektroinstalacyjny, to nasza oferta jest dla Ciebie. Seria osprzętu Simon 54 dostępna jest w różnych kolorach i wariantach.

Seria Simon — szeroki wybór produktów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą gamą osprzętu elektroinstalacyjnego dostępnego w naszym sklepie internetowym. Wielką popularnością cieszą się serie Simon 54 i Simon 54 premium — w tych kategoriach znaleźć można różne elementy osprzętu elektroinstalacyjnego, w tym produkty, takie, jak łączniki, przyciski, ściemniacze, gniazda, dzwonki oraz ramki Simon 54 premium. Nowoczesne i estetyczne ramki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, takich, jak np. srebrny mat, złoty mat, brąz mat, chrom itp. Seria 54 premium wyróżnia się nie tylko designem, ale także solidnym i bezpiecznym wykonaniem.

Simon 54 premium

Seria Simon 54 premium obejmuje zarówno ramki do ścian zwykłych, jak i ramki do ścian kartonowo gipsowych. W przypadku tych pierwszych dostępne są modele pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet pięciokątne. Ramki do ścian kartonowo gipsowych oferujemy od pojedynczych, do poczwórnych. Niezależnie od tego, jakiego rozwiązania szukasz, w ofercie naszego sklepu znajdziesz ramki z różną ilością otworów, a także w wielu wariantach kolorystycznych. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest dopasowanie każdego elementu wnętrza pomieszczenia do reszty jego wystroju, dlatego oferujemy szeroki wybór ramek Simon 54 premium. Dostępna paleta barw obejmuje, między innymi, biały, kremowy, srebrny mat, czarny mat, antracyt. Z pewnością uda Ci się wybrać taki model i kolor, jakiego potrzebujesz, aby podkreślić wygląd remontowanego pomieszczenia. 

Wszystkie nasze produkty są łatwe w montażu i doskonale przylegają do ścian. Dzięki temu nie powstają szczeliny między ścianą a ramką, a całość prezentuje się estetycznie i schludnie. Sam zdecyduj, jak zamontujesz ramki Simon 54 premium — w pionie lub poziomie

Przeczytaj również:  Obrazy do salonu - trwały druk, imponujące wzory

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta. Z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie dostępne w naszym sklepie będzie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Co więcej, możesz także skorzystać z naszego wizualnego konfiguratora osprzętu elektroinstalacyjnego, aby wirtualnie przetestować wybrany produkt i sprawdzić, czy będzie on pasować do Twojej wizji i projektu wnętrza. Zapewniamy też błyskawiczną dostawę zamówionych produktów, a także konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę.

Kliknij aby ocenić!
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *